Apartament

Szukacie Państwo wyjątkowego miejsca na zakwaterowanie w Karpaczu? Dla tych Gości, którzy poszukują czegoś innego niż hotelowy klimat, zapraszamy do Apartamentu Dorota znajdującego się na „Osiedlu Skalnym”.

Jest to bardziej spokojna cześć miasta, jednocześnie oddalona od „centrum” w rozsądnej odległości – 5 minut autem lub 15-20 minut spacerem. Dla wszystkich, którzy cenią sobie ciszę oraz bezpośrednie sąsiedztwo wspaniałej przyrody, jest to idealne miejsce.

Zapraszamy do naszego komfortowego apartamentu, który przeznaczony jest dla 2 – 5 osób.  Apartament jest bardzo przestronny i kompleksowo wyposażony, nie brakuje w nim niczego. Poza główną sypialnią oraz kuchnią mamy do dyspozycji kolejną sypialnię dla dzieci z niezależną łazienką. Dla Państwa dostępny jest także kominek, na długie jesienne wieczory. A gdy zaczyna robić się zimno i pochmurno, istnieje możliwość skorzystania z sauny.

Apartament Dorota to idealne miejsce nie tylko na rodzinny wypoczynek, ale także romantyczny weekend we dwoje. Serdecznie zapraszamy do Karpacza!.

Karpacz i okolice

Karpacz to jeden z najczęściej odwiedzanych kurortów w Polsce. Rocznie odwiedza go 150 tys. turystów,podczas gdy samą miejscowość zamieszkuje...